Hakkımızda

KUZEY Danışmanlık Halkla İlişkiler Ltd. Şti. 2000 yılında Elif Tozar Kuzey ile Fırat Kuzey tarafından Mersin’de kuruldu.

Çeşitli sektörlerdeki firmalara kalite sistem ve yönetim danışmanlığı eğitimleri  vererek  başladığı danışmanlık hizmetlerine, medya, iletişim ve halkla ilişkiler alanlarını da ekleyerek hizmet yelpazesini genişletti.

Son yedi yıldır uzmanlık alanına internet medyacılığını da dahil eden şirketimiz, çeşitli sektörlerdeki firmaların tanıtımlarına olanak tanıyan internet projelerine de imza atmaktadır. Mersingurme.com projesi ile bölgede büyük ses getiren Kuzey Danışmanlık benzer portalları da hizmete alma çalışmalarına devam etmektedir.

2014 Yılında Gayrimenkul sektörüne de yatırım yapan Kuzey Danışmanlık WinPoint Gayrimenkulü açarak alanın da satanın da kazanacağı bir gayrimenkul danışmanlığı sistemini de Mersin ve bölge halkına sunmuştur.

2015 yılının sonlarında EDM Bilişim ile yaptığı anlaşma ile E-Dönüşümün öncü ismini Mersin'de temsil etme hakkını alan Kuzey Danışmanlık artık E-Fatura, E-Defter gibi zorunlu olan mali konularda da bölgede hizmet vermeye başlamıştır.

Halen şirketlere sunulan kurumsal danışmanlıklar devam ederken, bir çok siyasiye de siyasi danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bu hizmet kapsamında, konuşma metinlerinden, fotoğraf çekimlerine görsel tasarımdan, miting organizasyonuna kadar tüm hizmetler sunulmaktadır.

Son dönemde Reklamcılık ve Kurumsal Sosyal Medya Danışmanlığına ağırlık veren Kuzey Danışmanlık Kuzey Marka & İtibar Yönetimi adı ile bir çok işletmeye çok düşük maliyetlerle, hedef kitlelerine ulaşan doğru ve amaca odaklı sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Mersin Girişimci İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Şirket kurucularımızdan Elif Kuzey 2 çocuk annesidir.